Turnīros Šveicē un Igaunijā startēs sieviešu komandas

Šī gada pirmās kērlinga sacensības JKK/Rudzītes un JKK/Stašas-Šaršūnes komandas aizvadīs ārzemēs. JKK/Rudzīte no 9. līdz 12.janvārim piedalīsies Pasaules kērlinga tūres (PKT) posmā “WCT International Bernese Ladies Cup 2020” Bernē, Šveicē, bet JKK/Stašas-Šaršūnes komanda dienu vēlāk 10.janvārī uzsāks spēles “Jeti cup 2020” Tallinā, Igaunijā.


Šogad turnīrs Šveices galvaspilsētā Bernē notiks 52. reizi, bet PKT kalendārā tas iekļauts kopš 2007.gada. Šoreiz par “WCT International Bernese Ladies Cup 2020” titulu cīnīsies 27 sieviešu komandas, no tādām valstīm kā ASV, Čehija, Itālija, Japāna, Latvija, Koreja, Krievija, Ķīna, Skotija, Šveice, Vācija un Zviedrija.

Vienīgā no PKT ranga TOP 10 šajās sacensībās piedalīsies Šveices komanda ar Elēnu Sternu skipa pozīcijā (9.vieta), kurai konkurenci sastādīs vairākas otrā desmitnieka komandas – Tori Koana no Japānas (13.vieta), Eunjunga Kima no Korejas (17.vieta), Irēna Šori no Šveices (20.vieta). Bez šīm komandā uz titulu noteikti pretendēs divas spēcīgas Krievijas komandas: Annas Sidorovas un Alīnas Kovaļevas vadībā, kā arī Zviedrijas Izabellas Vranas, ASV Džeimijas Sinklēras un Vācijas Danielas Jenčas komandas.

Mūsu Ievas Rudzītes vadītā komanda, pēc vienas Ķīnas komandas atteikuma sacensībām, pirmo spēļu kārtu izlaidīs. Līdz ar to viņām pirmā turnīra spēle būs piektdien, 10.janvārī, kuras pretinieks būs zināms pēc iepriekšējo spēļu iznākuma. Viss turnīrs tiks aizvadīts pēc “triple knock-out” sistēmas, zaudējot trīs spēles turnīrs komandai ir beidzies.


Savukārt JKK/Stašas-Šaršūnes komanda bez skipa Ivetas Stašas-Šaršūnes sacensības aizvadīs Tallinas “Jeti cup 2020”, kurā startēs 18 dažāda tipa komandas no Igaunijas, Latvijas, Krievijas, Turcijas un Zviedrijas.

Mūsu komanda vispirms aizvadīs divas spēles grupā, pēc kurām notiks trīs grupu apvienošana, pārdalot komandas jaunās trīs grupās pēc iepriekš iegūtajiem rezultātiem. Šajās grupās tiks izspēlētas vēl divas spēles, pēc kurām notiks pēdējā pārgrupēšana, lai pirmo sešu spēcīgāko starpā izšķirošajās spēlēs noskaidrotu kausa ieguvēju.
 

JKK/Rudzītes komandas sastāvs: Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Zane Ilze Brakovska.
JKK/Stašas-Šaršūnes komandas sastāvs: Santa Blumberga, Ieva Krusta, Evelīna Barone, Tīna Siliņa.

JKK/Rudzītes spēļu grafiks:
09.01. (pēc Latvijas laika)
17:00 – tiek izlaista
10.01. (pēc Latvijas laika)
09:00 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēļu kārtas

JKK/Stašas-Šaršūnes spēļu grafiks:
10.01.
08:00 – “Team Veltsman” (Igaunija)
15:25 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji