BSL 2020 uzvar angļi

Iepriekšējā nedēļas nogalē 10.-12.janvārī Rīgā, Kērlinga hallē norisinājās “BALTIC SUPER LEAGUE 2020” turnīrs kērlingā vīriešu komandām. Īpašs prieks, ka turnīrs ir pamanīts arī no Pasaules tūres puses un turnīrā jau tika izspēlēti PKT ranga punkti.

Pēc grupu turnīra abu grupu uzvarētāji Rob Retchless komanda no Anglijas un Tobias Thune komanda no Dānijas bija iekrājuši pa trim uzvarām, un ne reizes nebija zaudējuši. Par otrajām vietām grupās un ceļazīmēm uz pusfinālu noritēja ļoti sīva cīņa. Pirmajā grupā 2.vietas noteikšanai bija nepieciešams izmantot papildus rādītāju LSD, kas šoreiz labāks izrādījās turnīra “mājiniekiem” CC RĪGA komandai. Savukārt, otrajā grupā viss izšķīrās pēdējā grupu turnīra spēlē, kurā Latvijas junioru izlase Kriša Vondas vadībā uzvarēja titulēto Ritvara Gulbja komandu, tādējādi kvalificējoties pusfinālam.

Pusfinālā angļi ar 8:5 apspēlēja mūsu juniorus, savukārt Dānijas izlase 4:10 zaudēja mājiniekiem CC RĪGA.

Bronzas spēlē Dānijas izlase dominēja pār mūsu junioriem 7:1.

Finālā, lai arī spēles sākums bija ļoti līdzīgs, sākot no ceturtā enda angļi pierādīja savu šī brīža pārākumu, pārliecinoši uzvarot visā spēlē 10:4 un pirmo reizi turnīra vēsturē “BALTIC SUPER LEAGUE” kausu neatstājot Latvijā.

Angļi gan atklāja, ka īsts anglis no viņiem ir tikai viens – pārējie trīs ir kanādieši, kurus ar Angliju katru saista savādākas saites. Tomēr Andrew Reed komandu viņi centīsies gāzt no troņa Anglijā un mēģinās izcīnīt valstsvienības statusu.
 

BSL 2020 galīgais vietu sadalījums:

  1. Rob Retchless (ENG)
  2. CC RĪGA/Mārtiņš Trukšāns (LAT)
  3. Tobias Thune (DEN)
  4. Krišs Vonda (LAT)
  5. Kārlis Smilga (LAT)
  6. Oleg Krasikov (RUS)
  7. Ritvars Gulbis (LAT)
  8. Jānis Rudzītis (LAT)


1.vieta Rob Retchless (ENG)

2.vieta CC RĪGA/Mārtiņš Trukšāns (LAT)

3.vieta Tobias Thune (DEN)

CC RĪGA saka PALDIES visiem, kas palīdzēja notikt šim pasākumam – LKA un Kērlinga hallei, ledus meistariem Arnim un Ralfam, tiesnešiem Evitai, Sanitai, Katrīnai, Antrai, Frančeskai, Sergejam, Agrim, Jēkabam, Tomam, Edgaram, kā arī Lindai un Artim par informatīvo atbalstu un daudzām detaļām bez kurām nevarētu iztikt. Vēlreiz, PALDIES JUMS VISIEM!

 

 

 

Autors: Mārtiņš Trukšāns (CC Rīga)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji