Habarovskā Barone/Veidemanis aizvadīs pasaules kērlinga tūres posmu jauktajiem pāriem

Pirmais no šīs sezonas jaukto pāru pasaules kērlinga tūres (PKT) posmiem norisināsies Krievijā, Habarovskā. Tajā no 31.augusta līdz 1.septembrim startēs arī Jelgavas kērlinga kluba olimpiskā izlase Daina Barone/Arnis Veidemanis.


“WCT Pacific Cup 2021” piedalīsies astoņas komandas no tādām valstīm kā Latvija, Polija, Ungārija, Kazahstāna un Krievija. Komandas sadalītas divās grupās pa četrām, kurās tiks izspēlēts apļa turnīrs. Katras grupas divas labākās iekļūs cīņā par turnīra titulu.

Mūsu pāris pirmajā spēlē tiksies ar Annu Samoiļiku/Mihailu Vaskovu no Krievijas, kuri pagājušās sezonas otrajā pusē, startējot trīs PKT jaukto pāru turnīros, izcīnīja vienu pirmo un divas otrās vietas. Otro maču Barone/Veidemanis aizvadīs pret mājiniekiem Darju Steksovu/Alekseju Kuļikovu, kuri ir PKT debitanti. Savukārt pēdējā grupas spēlē mūsējie tiksies ar grupas un vienu no pasaules spēcīgākajiem pāriem no Ungārijas Dorotiju Palancsu/Zoltu Kisu.

Turnīra spēles varēs skatīties Krievijas Kērlinga federācijas YouTube kontā. Fināls un spēle par 3.vietu norisināsies 1.septembrī plkst. 05:00 pēc Latvijas laika.


JKK/Barone-Veidemanis spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
/30.08./ 04:00 – A.Samoiļika/M.Vaskovs (Krievija)
/30.08./ 10:00 – D.Steksova/A.Kuļikovs (Krievija)
/31.08./ 03:00 – D.Palancsa/Z.Kiss (Ungārija)

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji