Sezonas pirmajā nedēļas nogalē tiks noskaidrots “Riga Open I” uzvarētājs

Kērlingistiem Kērlinga Halle Rīgā tika atvērta 30.augustā. Jau pirmajā 2021./2022.gada sezonas nedēļas nogalē no 3. līdz 5.septembrim notiks pirmais starptautiskais turnīrs. Par “Riga Open I 2021” titulu cīnīsies 12 komandas.


Ja pagājušajā sezonā uz ledus Covid-19 apstākļu dēļ bija tikai divas ārzemju komandas, tad šogad par uzvaru kopā Latvijas komandām sacentīsies arī viena Lietuvas un trīs Ukrainas komandas.

No Latvijas komandām uz ledus dosies gan sieviešu (JKK/Blumberga-Bērziņa), gan vīriešu (JKK/Vonda) olimpiskās izlases, kas gatavojās oktobra sākumā gaidāmajam Pekinas olimpisko spēļu pirms-kvalifikācijas turnīram, gan arī sieviešu (JKK/Barone) un vīriešu (CC Riga/Trukšāns) izlases, kas gatavojas startam Eiropas čempionātā. Šīm izlasēm pievienosies divas junioru komandas – meiteņu SK OB/Stabulniece un puišu TKK/Zass, jauktā komanda SK OB/MIX un sieviešu komanda “Team Kāpostiņa”.

Sākotnēji norisināsies grupu turnīra kārta, kurā, komandas sadalītas trijās grupās pa četrām, aizvadīs savstarpējās spēles. Pēc grupu turnīra visas komandas tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai, ņemot vērā izspēlēto spēļu rezultātus. Labākās četras, izspēlējot vēl divas spēles, noskaidros titula ieguvēju, savukārt pārējās komandas cīnīsies par iespējami augstāku vietu kopvērtējumā.

Fināla spēle un spēle par bronzas medaļām notiks 5.septembrī plkst. 14:00.


Dalībnieku saraksts:
LAT Olympic women (Latvija)
LAT Olympic men (Latvija)
LAT women (Latvija)
LAT men (Latvija)
TKK/Zass (Latvija)
SK OB/MIX (Latvija)
SK OB/Stabulniece (Latvija)
Team Kāpostiņa (Latvija)
LTU women (Lietuva)
UKR women (Ukraina)
UKR men-1 (Ukraina)
UKR men-2 (Ukraina)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
TKK – Talsu kērlinga klubs
SK OB – Sporta Klubs “OB”Turnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji