Juniori sacentīsies Maxima Latvijas čempionātā, finālspēles Sportacentrs.com tiešraidē

Junioru komandām ir pienācis laiks noskaidrot 2021.gada spēcīgāko, kas 2022.gada janvārī dosies uz pasaules čempionātu B divīzijā. Tāpēc laika posmā no 3. līdz 5.decembrim Kērlinga hallē, Rīgā notiks Maxima Latvijas čempionāta kērlingā junioriem pamatturnīrs, bet finālspēles tiks izspēlētas 7.decembrī.


Jau vairākkārt šogad junioru čempionātu nācās pārcelt Covid-19 ierobežojumu dēļ, kas neļāva jauniešiem aizvadīt treniņus iekštelpās un sekmīgi sagatavoties Latvijas čempionātam. Tā kā līdz pasaules čempionātam junioriem B divīzijā, kurā jāstartē arī abām Latvijas izlasēm, atlicis vien mēnesis (03.-12.01.2022.), tad ir pēdējais laiks noskaidrot, kura no komandām dosies pārstāvēt savu valsti.

Pirmo reizi Latvijas kērlinga vēsturē kādam no čempionātiem ir savs atbalstītājs. Par to junioru čempionātam ir kļuvusi “Maxima Latvija”. Par pirmo Maxima Latvijas čempionāta kērlingā junioriem titulu meiteņu un puišu konkurencē sacentīsies pa četrām komandām katrā.

Pamatturnīrā, kas norisināsies no 3. līdz 5.decembrim, komandas katrā konkurencē izspēlēs divu apļu spēles. Divas spēcīgākās komandas kvalificēsies finālam, bet spēle par trešo vietu netiks aizvadīta. Trešās un ceturtās vietas ieguvējus noteiks pēc pamatturnīra rezultātiem.


Fināla dienā, 7.decembrī komandas aizvadīs trīs spēļu sēriju līdz divām uzvarām. Tiklīdz viena komanda būs izcīnījusi divas uzvaras, čempionāts tiek pārtraukts – uzvarētāji izcīna 1.vietu, bet zaudētāji – 2. vietu.

Finālspēles plkst. 09:00, plkst. 13:30 un ja nepieciešama trešā spēle plkst. 18:00 tiks translētas tiešraidē Sportacentrs.com TV kanālā, Sportacentrs.com mājas lapā, Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos.


Dalībnieces meiteņu konkurencē:

  • JKK/Barone
  • SK OB/Stabulniece
  • KKR/Lasmane
  • VKK/Reizniece

Dalībnieki puišu konkurencē:

  • KKR/Vonda
  • KKR/Buncis
  • TKK/Zass
  • VKK/Vieško

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs

Latvijas čempionātu kērlingā junioriem atbalsta Maxima Latvija un Latvijas Sporta Federāciju padome.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji