SK OB/Stabulniece spēcīgu komandu konkurencē startēs turnīrā Šveicē

No 28. līdz 30.janvārim junioru meiteņu komanda SK OB/Stabulniece piedalīsies vienā no Pasaules kērlinga tūres (PKT) posmiem “WCT International Bernese Ladies Cup 2022” Šveices galvaspilsētā Bernē, lai labāk sagatavotos pavasarī gaidāmajam Latvijas čempionātam junioriem.


“International Bernese Ladies Cup” ir viens no vecākajiem kērlinga turnīriem Šveicē, kas šogad norisināsies jau 53. reizi, bet kā PKT sieviešu komandu posms tas tika iekļauts pēdējā desmitgadē. Šajā nedēļas nogalē par titulu sacentīsies 16 komandas no tādām valstīm kā Latvijas, Skotijas, Šveices, Zviedrijas un Vācijas.

Visas komandas sacensības uzsāks pēc “triple knock out” sistēmas A zarā. Pirmais zaudējums komandu pazemina uz B zaru, bet otrais uz C zaru. Visas zaudējušās komandas C zarā sacentīsies par mierinājuma kausu. Ceturtdaļfinālā iekļūs trīs komandas no B un C zara, bet divas no A zara.

Elīzas Stabulnieces vadītā komanda turnīru uzsāks pret vienu no Šveices koamandām ar Koriju Hurlimanu skipa pozīcijā. Nākamo spēļu pretinieces būs zināmas pēc iepriekšējo spēļu rezultātiem.


SK OB/Stabulniece spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
/28.01./ 10:00 – K.Hurlimana (Šveice)
/28.01./ 15:00 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji