Patiess Sports konference “Kopā. Zinoši. Motivēti."

Konference sporta treneriem un skolotājiem, sportistu atbalsta personālam, sporta entuziastiem, jauno sportistu vecākiem un citiem interesentiem notiks 9.aprīlī.


Konferencē būs iespējas dzirdēt praktiskus padomus, kurus izmantot gan sportistu trenēšanā, gan atbalstīšanā ikdienā, lai attīstītu viņu talantus sportā, ikdienā un turpmākajā dzīvē:

  • Kas ietekmē jauno sportistu ikdienu un kādi ir faktori, kas veicina sporta panākumus, sākot ar trenēšanos, uzturu un beidzot ar iekšējiem motivācijas aspektiem, lai dopinga lietošana sportā netiktu izskatīta kā iespēja?
  • Kādas zināšanas jauniešu sportā iesaistītajam personālam nepieciešamas, lai atbalstītu sportisko rezultātu sasniegšanu un nepieļautu nejaušus dopinga gadījumus?
  • Kādi iekšējie faktori var palīdzēt jaunajiem sportistiem virzīties pretī sportiskiem panākumiem un likt nepadoties pie pirmajiem šķēršļiem?

Tiešsaistes konferences dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 4 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Dalība konferencē ir bez maksas un reģistrācija patiessports.stasti.lv vietnē. Treneriem iespējams iegūt četrus resertifikācijas kvalifikācijas punktus.

Konferences programma tiks publicēta tuvākajā laikā.

 

 

 

Informācijas avots: https://www.antidopings.gov.lv/lv/jaunums/notiks-4-patiess-sports-konference

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji