Izsludināta pieteikšanās trīs Rīgā gaidāmajām sacensībām

Latvijas kērlingistiem, kamēr došanās uz ārzemju turnīriem ir ierobežota, ir lieliska iespēja startēt trīs dažādās sacensībās Rīgā, turklāt vienas no tām norisināsies pirmo reizi.


Šajā sezonā junioriem tiek rīkots jauns turnīrs – Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes kērlingā, kas norisināsies no 9. līdz 11.oktobrim. Tajā tiks noskaidrotas labākās U21 kērlinga komandas, meiteņu un puišu komandām startējot vienotā konkurencē, bet noslēgumā tiks apbalvotas labākās trīs meiteņu un puišu komandas pēc sasniegtajiem rezultātiem.

Nepilnu mēnesi vēlāk no 6. līdz 8.novembrim norisināsies nu jau ierastais Rīgas atklātais čempionāts, kas tiks izspēlēts sieviešu un vīriešu konkurencē.

Savukārt decembra sākumā no 4. līdz 6.decembrim junioru komandas – meiteņu, puišu un jauktās, atkal varēs doties uz ledus, lai noskaidrotu “Riga Junior Open 2020” labāko komandu.

Svarīgākā ziņa – visās trīs sacensībās dalība ir bez maksas.


Pieteikšanās termiņi:

  • Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes – līdz 25.09.2020. Aizpildīta pieteikuma forma jānosūta uz curling@curling.lv.
  • Rīgas atklātais čempionāts – līdz 23.10.2020. Aizpildīta pieteikuma forma jānosūta uz curling@curling.lv.
  • “Riga Junior Open 2020” – līdz 01.10.2020. Šīm sacensībām nav īpaša pieteikuma forma, bet ir jāsūta pieteikums uz curling@curling.lv, norādot komandas nosaukumu.

 

Foto: Ansis Ventiņš

Sacensības organizē Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji